ROBOCRAFT.cz, NOVINKY, AKCE, MODY ZE SVĚTA HRY ROBOCRAFT

Robocraft

Toužili jste někdy po tom, že byste si postavili vlastního bojového robota? Ve hře Robocraft vás právě tato možnost čeká. Vaším úkolem je totiž postavit si vlastní stroj, se kterým následně vyrazíte do bitvy, a to proti dalším hráčům z celého světa. Oblíbený free-to-play model tak nabídne bohaté možnosti toho, jak si hru dokonale užít. Hlavním plusem jsou skutečně bohaté možnosti toho, jaký stroj si lze vlastně sestavit. U Robocraft máte na výběr z bohatého výběru pancéřování, ale stejně tak i bohaté možnosti zbraní, motorů a dalších prvků, kterými můžete svůj smrtící stroj vylepšovat. Rozhodně vás ale zaujme také velmi dobře vyhotovená grafika, která rozhodně přidává na celkové jedinečnosti a zážitku ze samotného hraní.

Hra jako taková se samozřejmě dělí na dvě části. Tou první je pobyt ve vaší garáži, kdy stavíte a stavíte. Pouze je třeba mít dostatek prvků, ze kterých svůj stroj vyrobíte. Jakmile se tak stane, můžete vyrazit vstříc boji. A to ať už máte k dispozici tank, obrněné vozidlo, letadlo či vznášedlo. To vše je k dispozici a to ve vzhledu, který si samo volíte. Následně už začíná samotná bitva, která je hlavně týmovou spoluprácí. Cíl bojů je jasný a to zničit všechny nepřátelské stroje a zároveň se bránit před nepřátelskými střelami.

Hra je skvělou možností, jak může každý popustit uzdu své fantazii a jednoduše si sestavit něco, po čem možná ve svém dětství toužil. Dané souboje poté hře Robocraft výrazně přidávají na zajímavosti a samozřejmě také napětí. Navíc zjistíte, jak vámi sestavené vozidlo nebo letadlo dokáže obstát v boji proti strojům ostatních hráčů. Díky snadné hratelnosti a jednoduchému ovládání se navíc rozhodně není třeba bát žádných složitostí – i to samozřejmě přispívá k oblibě a k tomu, že se hráčská základna neustále rozrůstá. Stejně tak ale hra prochází a bude procházet postupnými inovacemi.

Upozornění!
Pro hraní této hry je nutná registrace herního účtu, stažení a instalace na pevný disk vašeho PC.

Robocraft systémové požadavky PC:

OS: Windows 2000/XP/Vista/7
Processor: Intel from 3GHz or equivilent AMD family
Memory: 2 GB RAM
Graphics: Shader Model 3.0 GeForce 6800GT with 256 MB of RAM / ATI X800 with 256 MB RAM, DirectX 9.0c
DirectX: Version 9.0c
Network: Broadband Internet connection
Hard Drive: 600 MB available space
Sound Card: DirectX 9.0c compatible

ROBOCRAFT.cz | 2.2.2015 23:38 | 2385x přečteno

Komentáře

Komentáře nejsou pod tímto článkem povoleny.

Všechna práva vyhrazena | ROBOCRAFT.cz | info@robocraft.cz | XHTML | CSS | 12.7.2024 16:45:56